Brokerlink Oy (tähän tarkempi kuvaus jos haluaa...)

Brokerlink jakautuu aluittain Pohjoiseen, Etelään ja .... Alla yhteystiedot alueittain, soita ja säästä vakuutusmaksuissa!

pohjois-suomi - yhteyshenkilömme
Juhani Matila

Toimitusjohtaja, Hall. pj, Vakuutusmeklari, FM, SK

juhani.matila@brokerlink.fi

+358 44 238 3616

Manu Matila

Vakuutusmeklari, HLK

manu.matila@brokerlink.fi

+358 50 378 9263

Veli-Matti Karjalainen

Asiakkuuspäällikkö

veli-matti.karjalainen@brokerlink.fi

+358 50 476 0321

Janina Nikurautio

Vakuutusmeklariassistentti

janina.nikurautio@brokerlink.fi

+358 50 4320637

Rauno Moilanen

Asiakkuuspäällikkö

rauno.moilanen@brokerlink.fi

+358 40 846 1907

Samuli Prittinen

Asiakkuuspäällikkö

samuli.prittinen@brokerlink.fi

+358 44 493 2958

Janne Tyni

Asiakkuuspäällikkö

janne.tyni@brokerlink.fi

+358 44 738 2807

etelä-suomi - yhteyshenkilömme
Harri Tirkkonen

Vakuutusmeklari, KTM

harri.tirkkonen@brokerlink.fi

+358 40 198 5841

Jari Heiskanen

Asiakaspäällikkö, VTS

jari.heiskanen@brokerlink.fi

+358 40 019 8524

Toni Laamanen

Vakuutusmeklari, Vakuutusprojektit HPT Oy

toni.laamanen @brokerlink.fi

+358 50 585 0636

Kaisa Tolppa

Vakuutusmeklari, Vakuutusprojektit HPT Oy

kaisa.tolppa@brokerlink.fi

+358 40 154 6886

Annika Oksala

Vakuutusmeklari, Vakuutusprojektit HPT Oy

annika.oksala@brokerlink.fi

+358 40 668 1354

Torsti Konttinen

Asiakkuuspäällikkö, Vakuutusprojektit HPT Oy

torsti.konttinen@brokerlink.fi

+358 40 835 2297

brokerlink muu suomi - yhteyshenkilömme
Anssi Mäkelä

Myyntijohtaja

anssi.makela@brokerlink.fi

+358 40 629 0851

Ota yhteyttä

Nummikatu 18,
90100, Oulu

+358 40 198 5841 harri.tirkkonen@brokerlink.fi