Henkilökunta
Harri Tirkkonen

Toimitusjohtaja, Vakuutusmeklari, KTM

harri.tirkkonen@brokerlink.fi

+358 40 198 5841

Juhani Matila

Kehitysjohtaja, hall. pj, FM, SK, Vakuutusmeklari

juhani.matila@brokerlink.fi

+358 44 238 3616

Anne Mannermaa

Asiakaspäällikkö, myynti ja asiakkuudet

anne.mannermaa@brokerlink.fi

+358 40 748 6886

Antti Miekkavaara

Vakuutusmeklari, KTM

antti.miekkavaara@brokerlink.fi

+358 40 964 0636

Mirja Kuutio

Vakuutusmeklari, ekonomi, eMBA

Oletko Se sinä?

Kiinnostaako mielenkiintoinen työ?

ota yhteyttä: harri.tirkkonen@brokerlink.fi

Anssi Mäkelä

Myyntijohtaja

anssi.makela@brokerlink.fi

+358 44 243 2919

Jari Heiskanen

Asiakaspäällikkö, VTS

jari.heiskanen@brokerlink.fi

+358 40 019 8524

Vesa Helama

Asiakaspäällikkö, FM, SM

vesa.helama@brokerlink.fi

+358 44 989 6855

Mika Hyvönen

Vakuutusmeklari, VTS

mika.hyvonen@brokerlink.fi

+358 44 243 6014

Manu Matila

Vakuutusmeklari, HLK

manu.matila@brokerlink.fi

+358 50 378 9263

OTA YHTEYTTÄ