Henkilökunta
Harri Tirkkonen

Toimitusjohtaja, Vakuutusmeklari, KTM

harri.tirkkonen@brokerlink.fi

+358 40 198 5841

Juhani Matila

Kehitysjohtaja, hall. pj, FM, SK, Vakuutusmeklari

juhani.matila@brokerlink.fi

+358 44 238 3616

Oletko Se sinä?

Kiinnostaako mielenkiintoinen työ?

ota yhteyttä: harri.tirkkonen@brokerlink.fi

Anssi Mäkelä

Myyntijohtaja

anssi.makela@brokerlink.fi

+358 44 243 2919

Jari Heiskanen

Asiakaspäällikkö, VTS

jari.heiskanen@brokerlink.fi

+358 40 019 8524

Manu Matila

Vakuutusmeklari, HLK

manu.matila@brokerlink.fi

+358 50 378 9263

Tuomas Sandberg

Asiakkuuspäällikkö, INS, LVV

tuomas.sandberg@brokerlink.fi

+358 44 431 4301

Veli-Matti Karjalainen

Ajanvaraaja

veli-matti.karjalainen@brokerlink.fi

+358 40 153 5255

Janina Nikurautio

Vakuutusmeklariassistentti

janina.nikurautio@brokerlink.fi

Rauno Moilanen

Asiakkuuspäällikkö

rauno.moilanen@brokerlink.fi

+358 40 846 1907

OTA YHTEYTTÄ